Back to Top

بازار فردوسی

بازار فردوسی دارای زیر بنای 30000 متر مربع است و متشکل از 4 طبقه و 720 باب مغازه میباشد.

از جمله اقلامی  که در این مجتمع عرضه میگردد پوشاک ، لوازم عروس و داماد ، ساعت ، بدلیجات ، طلا و جواهر ، کیف و کفش  و.. میباشد. است که در بازار فردوسی به فروش می رسد.

بازار فردوسی

ادامه مطلب...

مرکز خرید وصال

مجتمع تجاری وصال از بهترین مراکز خرید مشهد میباشد و تعداد زیادی از گردشگران و شهروندان مشهدی را برای خرید به سمت خود جلب میکند.

علاوه بر معماری خاص این مرکز تجاری ، از موقعیت جغرافیایی ویژه ای نیز برخوردار است .همچنین بودن در مجاورت مجتمع الماس شرق خود موجب رونق بیشتر ان شده است.

مرکزخریدوصال

ادامه مطلب...

مرکزخرید پروما

این مرکزخرید درچهار طبقه وبا مساحت 25000 مترمربع درسال 1383 افتتاح شد.این مرکز لاوه بر فروشگاه بزرگ پروما، 250 واحد تجاری را درخود جای داده است.

فست فود ، شهربازی ، پارکینگ، بولینگ ، بیلیارد، سوپر ماركتی بزرگ و مجهز با زیربنای 6000 مترمربع متشکل ازواحد های نان،شیرینی، خشکبار، مواد پروتئینی ، لبنی ، میوه و ... از جمله امکانات رفاهی مجتمع تجاری پروماست.

مرکزخریدپروما

ادامه مطلب...

بازار گوهر شاد مشهد

بازار گوهر شاد مشهد در نزدیکی بلوار شهید صادقی، بین میدان راهنمایی و چهارراه ششصد دستگاه شهر مشهد قرار گرفته است.

این بازار تقریبا ۲۱۰۰ مترمربع وسعت دارد که زیربنای طبقه همکف آن 1445 مترمربع و طبقه پایینش 720 مترمربع میباشد.

بازار گوهر شاد مشهد

 

ادامه مطلب...

مرکز خرید کیان سنتر

مرکزخرید کیان سنتریکی از بزرگ ترین و مدرن ترین مراکز تجاری مشهد است که روزانه افراد زیادی برای خرید و یا تفریح به آن مراجعه می کنند.

مرکز خرید کیان سنتر

ادامه مطلب...

بازار حکیم

بازارروسها شهرت این بازار و بازار حکیم نام تجاری ان است.این بازار(اولین و قدیمی ترین بازار روسها)در شهر بزرگ مشهد محسوب میشود.

 

 بازار حکیم مشهد

ادامه مطلب...

مرکز خرید الماس شرق

مرکز خرید الماس شرق  با زیر بنایی معادل 75000 مترمربع در منطقه گردشگری سپاد خراسان  میباشد که توسط مهندس خلیل سهرابیان طراحی شداین بازار در مجاورت بزرگراه صد متری کمربندی مشهد  قرار گرفته و از معماری  خاصی برخوداراست.

 مرکز خرید الماس شرق

ادامه مطلب...

مرکز خرید فیروزه مشهد

این مرکز خرید درچهارراه شهدا  مشهد قرار دارد و میتواند توجه بسیاری از گردشگران مشهد را به خود جلب کند ، شما میتوانید خرید های خود از نوع کیف و کفش و سایر پوشاک  را در این مکان انجام دهید  و لذت یک خرید مناسب از لحاظ جنس و قیمت را تجربه کنید .

سنگ فیروزه وعقیق  استان خراسان رضوی همواره دارای ارزش بالا در جواهرسازی است،. در واقع، این یکی  از سوغات مهم  مشهد می باشد.

مرکز خرید فیروزه مشهد

ادامه مطلب...

برج آلتون مشهد

اگر قصد سفر به مشهد را دارید حتما به برج آلتون مشهد سر بزنید . این برج یکی از بلندترین و عظیم ترین ساختمان های کشور است که در یک مجموعه دیدنی تجاری – اداری و فضای قابل توجه پارک خودرو با عنوان بلندترین پارکینگ طبقاتی کشور نظر هر شهروند و زائر و مسافری را در مشهد به خود جلب می نماید.

برج آلتون مشهد

ادامه مطلب...

صفحه1 از2